O nás

Jmenuji se Dáda a vítám vás na stánkách prodejny s barefoot a kompromisní obuví pro děti a dospělé + doplňky v Jindřichově Hradci.

Najdete zde informace a aktuality z naší prodejny a ze světa barefoot. Ráda bych vás také pozvala na náš facebook, který částečně slouží jako katalog zboží. Po domluvě vám můžeme zboží pošlat poštou, nebo přes Zásilkovnu. S výběrem poradíme a boty před odesláním přeměříme...

Snažíme se pro vás vytvořit příjemné prostředí s individuálním přístupem, kam se budete chtít rádi vracet. Pro děti máme dětský koutek, aby zkoušení pro ně bylo zábavou. Jelikož u barefoot obuvi je kladen důraz na to, aby obuv správně seděla, nohu i botu přeměříme a společně vybereme nejlépe padnoucí.

Moc děkuji a přeji hezký den
Dáda

Jak mě napadl právě barefoot?

Pro svoji dcerku chci jen to nejlepší. A jak se říká, nejlepší je začít od podlahy, tedy od bot. Jelikož barefoot, neboli bosá chůze, je to nejpřirozenější a nejzdravější, co můžete nohám dopřát, byla to jasná volba. Bohužel, v okolí žádná kamenná prodejna není, proto jsem se rozhodla, tyto boty přiblížit nejen sobě, ale i dalším příznivcům z okolí.
 

O nás

Sídlo firmy:
Footmark s.r.o.
Hospříz 35
377 01, Jindřichův Hradec

Provozovna

Jindřichův Hradec:
Footmark s.r.o.
Klášterská 78
377 01, Jindřichův Hradec
tel: +420 702 225 981

Kontakty

info@footmark.cz

Dagmar Krupicová
Tel: +420 777 148 642
Email: dagmar@footmark.cz

©2023 Footmark s.r.o. všechna práva vyhrazena.

Vyhledat