Ostatní

S tímto měřidlem snadno změříte jak délku chodidla, tak i vnitřní prostor v botě. Tak si v pohodlí domova rychle a snadno ověříte, jestli vám dítě z boty již nevyrostlo.

Vytvořit si vlastní protiskluzové ponožky či capáčky na doma nikdy nebylo jednodušší! Stačí jen nanést malé tečky na ponožky, punčochy nebo papuče z vlny, bavlny, filcu nebo sysntetické tkaniny a vznikne robustní protiskluzová a otěruvzdorná gumová podrážka 💪 Ovšem využití gumového protiskluzu je všestranější - použít jej můžete i na koberečky, předložky apod. Nebo nově k dostání i na celoplošné využití!

PEDAG, to jsou prémiové produkty, které pečují o vaše chodidla a vaši obuv.

Náramky z přírodních minerálů, díky jejichž prodeji se obchod zapojil do projektu na záchranu mořských želv a oceánů L4T. Při nákupu každého náramku putuje 10 % na projekt KURA KURA a na projekt "Zachraň želvu" - OCEÁN DĚTEM. Více o projektu a náramcích se dozvíte na www.koralkyspribehem.cz, nebo u nás na prodejně.

Nově u nás na prodejně najdete masážní podložku pro reflexní terapii chodidel značky Forestones. 👣 Stačí se na ni několikrát denně na chvilku postavit a ona se o vaše chodidla postará. Jemné, ale nekompromisní dřevěné hroty způsobí správné prokrvení všech důležitých reflexních zón na chodidlech. To znamená více energie pro vnitřní orgány, prohloubené dýchání a projasněnou mysl. Podložka od českého truhláře je vyrobrná z nejkvalitnějšich místních dřevin - z buku a jasanu.

Nádherné a hlavně funkční ponožky, punčocháče, capáčky do kočárku a nosítek a další.

Praktické nákoleníky pro lezce, aby neměli odřená kolínka.

dětské oblečení a doplňky z merina vlny. Díky navázané spolupráci s místní švadlenou si u nás budete moci oblečení rovnou zakoupit nebo objednat konkrétní velikost a barvu látky dle vzorníku

O nás

Sídlo firmy:
Footmark s.r.o.
Hospříz 35
377 01, Jindřichův Hradec

Provozovna

Jindřichův Hradec:
Footmark s.r.o.
Klášterská 78
377 01, Jindřichův Hradec
tel: +420 702 225 981

Kontakty

info@footmark.cz

Dagmar Krupicová
Tel: +420 777 148 642
Email: dagmar@footmark.cz

©2020 Footmark s.r.o. všechna práva vyhrazena.

Vyhledat