Aktuality

Podzim se blíží a s ním i nové modely podzimní barefootové obuvi

Léto pomalu ale jistě končí, dny chladnou, obloha se zamračuje a zprávy jsou protkané deštivými předpověďmi. My proto postupně uklízíme letní botky, sandálky a vystavujeme podzimní, celoroční a pomalu i zimní barefootové modely.
 
Z dětských nám již dorazily novinky od Froddo Barefoot, DDstep a těšit se můžete také na Bedy, Jonapy a Ricostu. Z loňska tu zbyly ještě nějaké Affenzahn, DDstep, Filii, Froddo Flexible a pro nejmenší také Bundgaard a Little Blue Lamb. Dospělí se mohou těšit na kotníkové kožené i veganské modely slovenské botky BeLenka a neustále doobjednáváme oblíbené německé boty Leguano.
 
Do deštivých dnů u nás seženete dětské holínky značky Aigle a Coqui Rainy. A pokud hledáte zateplené holínky, ideálními adepty jsou zateplené holínky Bundgaard a nové Camminare s vyndavací fleecovou vložkou. Holínky pro dospělé teď vůbec nemáme, momentálně hledáme nového dodavatele, tak nám držte palce.
 
Seženete u nás také produkty značky Pedag, které o vaše boty pečují. Nejprodávanějším je karbonová impregnace Tech Pro Waterproofer, která vytvoří voděodolnou membránu, je bezbarvá, vhodná na všechny typy materiálů, a dá se použít nejen na boty, ale i na kabelky či bundy. Dalšími oblíbenými produkty Pedag jsou pečující impregnace, čistící pěna či impregnace na přírodní bázi, která je vhodná na přírodně barvené kůže.
 
Pro první krůčky jsme doobjednali ponožkoboty Anatomic a Attipas s nejroztomilejším designem, a capáčky Hopi Hop a vyztuženější Hopi Go.
 
 
Do konce roku stále běží výprodej letních dětských sandálků, slevy jsou různě vysoké podle značek. Navštivte naši prodejnu nebo prozkoumejte náš eshop!
 
Sledujte také náš Facebook a Instagram Footmark.cz, kam přidáváme fotky žhavých novinek a sdílíme zajímavé články o barefootu.
 
 
Těšíme se na vaši návštěvu,
Holky z Footmarku

O nás

Sídlo firmy:
Footmark s.r.o.
Hospříz 35
377 01, Jindřichův Hradec

Provozovna

Jindřichův Hradec:
Footmark s.r.o.
Klášterská 78
377 01, Jindřichův Hradec
tel: +420 702 225 981

Provozovna

Tábor:
Footmark s.r.o.
Kpt. Nálepky 2396
390 03, Tábor
tel: +420 739 500 511

Kontakty

info@footmark.cz

Dagmar Krupicová
Tel: +420 777 148 642
Email: dagmar@footmark.cz

©2021 Footmark s.r.o. všechna práva vyhrazena.

Vyhledat